Разместить объявление

Это не займет и пяти минут!

стоматології

  
Сообщений: 1
Коли ми вперше опинилися в престиж стоматології, стан зубів мого чоловіка був більш ніж критичний, але він усе ж таки вперто відмовлявся розпочати процедуру протезування. Погоджувався лише на те, щоб це все ...Читати далі
Коли ми вперше опинилися в престиж стоматологію, то стан зубів мого чоловіка був більш ніж критичний, але він усе ж таки вперто відмовлявся розпочати процедуру протезування. Погоджувався на одне те, щоб воно зробити під сукупним наркозом. Куди ми лише не зверталися! Підшукуючи лікарів, які зробили б перераховане, наші експерти і крутяться в престиж стоматологію. Нам пощастило! Ми зайшли в правильне містечко і до дивовижного лікаря світлани іванівни стратієвської! Це був початковий, і самотній лікар, яка змогла підібрати необхідний розв'язок такому складному пацієнтові, як мій чоловік, переконала структуру, в потребі поступової терапії та подальшого протезування. Та і профі її клініки стараємося, виконали її якісно, надійно, по максимуму зручно. І нині вже більше п'ятнадцяти років, як мій чоловік забув шлях до стоматологів. Слідом за яким і я вирішила облагородити рота, виправити все те, що тривалий час накоїли стоматологи часів срср у заводських і поліклініках. Захоплює те твердження, що авторитет стоматология оснащена новітніми приладами, гаджетами і технологією, а крім того великий професіоналізм великої компанії, їхня майстерність - і можливість підібрати персональне ставлення до будь-якого відвідувача.
.
В начало страницы 
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.